Automatische Lifting 250CC Cargo Driewieler Chinese 3 Wiel Motorfiets Dubbele Achterwielen 1000KG Belasting 300CC Cargo Driewieler






Automatische Lifting 250CC Cargo Driewieler Chinese 3 Wiel Motorfiets Dubbele Achterwielen 1000KG Belasting 300CC Cargo Driewieler
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 201 - 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | CHO |
| Maat | 3600*1400*1400mm |
| Productnaam | Cargo driewieler |
| Kleur | op maat gemaakt |
| Motor type | 150-250CC waterkoeling |
| Motor | Enkele cilinder |
| Rem | Trommelrem |
| Laadcapaciteit | 1000kg |
| Gebruik | Multifunctioneel |
| maximale snelheid | 65 km/u |
| Achteras | Drijvende Booster King |
| Start systeem | Elektrisch+kickstart |
Populaire tags: 1000kg belasting 300cc vracht driewieler, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop













