




In totaal 325 sets testapparatuur gegenereerd in de framewerkplaats Totale waarde van de apparatuur: 15 miljoen Beschikt over een jaarlijkse productiecapaciteit van 500.000 sets framegeneratie Meer dan 30 sets gepatenteerde gereedschapsapparatuur ter waarde van 5 miljoen
| item | waarde |
| Gebruiken voor | Lading |
| Rijtype | Gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Gesloten |
| Macht | > 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | > 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing,China |
| Grootte | 3700*1400*1400 |
| Productnaam | Cargo Driewieler |
| Kleur | Blauw |
| Motor | 350cc |
| Motortype | Watergekoelde motor |
| Laadvermogen | 1000kg-2000KG |
| Band | 5.00-12 |
| Wiel | Vijf wielen |
| Achteras | Drijvende Booster King |
| Grootte van de laadbak | 2400 * 1500 mm |
| Brandstoftype | Benzine Benzine |
In totaal 645 sets testapparatuur voor het genereren van apparatuur in de werkplaats van de autobox Totale waarde van de apparatuur: 43 miljoen Beschikt over een jaarlijkse productiecapaciteit van 1 miljoen sets autoboxen Meer dan 80 sets gepatenteerde gereedschapsapparatuur ter waarde van 6 miljoen
Alle productielijnen zijn gloednieuwe intelligente apparatuur, medewerkers zijn serieus, zorgvuldig en verantwoordelijk, en uitgebreid 6s management, om eerst uitmuntendheid en kwaliteit te bereiken.
In totaal 185 sets testapparatuur voor het genereren van apparatuur in de cabinewerkplaats Totale waarde van de apparatuur: 9 miljoen Bezit een jaarlijkse productiecapaciteit van 500.000 sets autoboxen Meer dan 40 sets gepatenteerde gereedschapsapparatuur ter waarde van 3,8 miljoen
In totaal 20 sets apparatuur testapparatuur gegenereerd in de werkplaats voor voertuigassemblage Totale waarde van de apparatuur: 2 miljoen Beschikt over een jaarlijkse productiecapaciteit van 250.000 sets autoboxen 15 sets gepatenteerde gereedschapsapparatuur ter waarde van 1,9 miljoen
Alle productielijnen zijn gloednieuwe intelligente apparatuur, medewerkers zijn serieus, zorgvuldig en verantwoordelijk, en uitgebreid 6s management, om eerst uitmuntendheid en kwaliteit te bereiken
Totale testapparatuur in het Technisch Testcentrum: 280 sets Totale waarde van de apparatuur: 25 miljoen 10 sets patentinspectiegereedschap ter waarde van 1,6 miljoen
Populaire tags: 350cc ATV off-road heavy duty driewieler, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop













