Super laadvermogen Driewieler bestelwagen 3-wieler 4-takt enkele cilinder motor Sterk laadvermogen Driewieler bestelwagen
DAYANG gemotoriseerde driewieler cargo driewieler driewielige motorfiets goedkope fabriek motorfiets BEIYI Prince:






DAYANG gemotoriseerde driewieler cargo driewieler driewielige motorfiets goedkope fabrieksmotorfiets BEIYI Prince Super laadvermogen Driewieler bestelwagen 3 Wheeler 4-takt enkele cilinder motor Sterk laadvermogen Driewieler bestelwagen
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 201 - 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 3100*1200*1300 |
| Productnaam | Cargo driewieler |
| Kleur | Groente |
| Motor | 200CC |
| Motor type | Watergekoelde motor |
| Band | 5.00-12 |
| Rem | Trommelrem |
| Achteras | Intergrale boostertrommel 180 |
| Afmetingen laadbak | 1.8*1.3m |
| Schokdemper vooraan | Hydraulische veer |
| kiel | 40*80 |
Populaire tags: sterk laadvermogen driewieler bestelwagen, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop














