
3 wiel vracht motor
Detail
1. Speciale voorschokdemper, handgreepbuisdiameter φ43 mm met φ8 mm buitenveer, hoger draagvermogen en beter comfort. 2. Superlange wielbasis, zonder op te tillen tijdens het klimmen.
3. De zeer sterke composiet verenstalen plaat is gemaakt van 60Si2Mn-materiaal, met een draagvermogen van 2,0 ton, goed schokabsorberend effect, en het oneffen wegdek is vrij intrekbaar en het rijcomfort is hoger .
4. De grote brandstoftank van 12,5 liter heeft een maximaal rijbereik van 300 kilometer.
5. Achteras met vijf gaten met verbeterde veiligheidsfactor en langere levensduur. 6. De ETL-motor speciaal voor Universiade, met tien innovatieve technologieën, is krachtiger, zuiniger en heeft een langere levensduur.

Watertank multifunctioneel gebruik, kan drinkwater, gemeentelijk water, irrigatiewater vervoeren
totaliteit
Klassiek uiterlijk, praktisch en betrouwbaar, beveiligingsupgrade, uitgebreid gebruik, begeleiding helemaal. Het stuursysteem bestaat uit een stuurwiel, stuuras, stuurkolom, enz. Stijgbuis is erg belangrijk in een motorfiets. De hoek van de stijgbuis wordt berekend, waardoor het voor u ontspannen en veilig is om de hendel te bedienen. Het vliegtuiglager van onze fabriek met behulp van nationaal standaard lagerstaal, hardheid en rijervaring hebben een groot verschil met kegellagers. Bovendien hebben we een verstevigingsplaat op de stijgbuis toegevoegd, de levensduur verlengd en de veiligheid vergroot.


| item | waarde |
| Brandstof tank capaciteit | 10-20L |
| Passagiers | 1 |
| Remsysteem | Voortrommel plus achtertrommel |
| Bandenmaat | 5.00-12 |
| Ledig gewicht | 400-500kg |
| Maximum snelheid | 30-50Km/u |
| Laadvermogen | Groter dan of gelijk aan 400 kg |
| Rang vermogen | 10-15 diploma |
| Gebruik voor | Lading |
| Type rijden | Gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Stroom | 200 - 250W |
| Spanning | 48V |
| Verplaatsing | 111 - 150cc |
| Merknaam | CQSP |
| Plaats van herkomst | China |
| Tsjoengking | |
| Maat | 2000 * 1350 mm |
| Certificering | PUNT |
| Motor | 150CC, luchtgekoeld |
| Lading | 1.7m*1.25m |
| Accu | 12V9Ah |
| Stroom | > 800W |
| Kleur | Aangepast |

vracht motor triporteur
Productkenmerken
| Motor | 200cc, waterkoeling |
| Chassis | 50*100 |
| Achteras | Geïntegreerde hulptrommel, Φ220 |
| Operationele model | Handgreep (optioneel autostuurwiel) |
| Voor Schokbreker | 09 type veer |
| Achterveerblaadjes | 5 plus 2 |
| Achterrem | Hydraulisch |
| Wielen Soort | Drie |
| Voor/achterband | 4.5-12/4.5-12 |
1. De zitting is gemaakt van hoogwaardig leer en spons, plus de rugleuning is verbeterd volgens menselijke techniek, deze dingen verhogen het comfort en verminderen vermoeidheid.
2. De tank heeft een gestroomlijnd ontwerp waardoor de buitenkant er dominant uitziet en de binnenkant van de tank roestvrij is, van uitstekende kwaliteit, veilig en duurzaam.
Productievoordeel
1. De inspectieapparatuur voldoet aan de productie-eisen, waaronder 3 frame-laslijnen, 8 compartimentlaslijnen en 2 cabine-laslijnen; 3 voertuigassemblagelijnen, 2 voertuiginspectielijnen; 2 Bakverflijn voor auto's.
2. Straalwerkplaats, om ervoor te zorgen dat er geen ongelijke plaats is voordat verf wordt gebakken, verf uit het frame en het oppervlak van de wagen glad.
3.De belangrijkste kerncomponenten van onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling, onafhankelijke productie, verlagen tegelijkertijd de kosten, zorgen meer voor de kwaliteit en prestaties van het product.
4.De toonaangevende moderne industriële basis in de industrie. Besteed honderden miljoenen yuan om intelligente flexibele productielijnen te bouwen.
Accu onderhoud elektrische driewielers
| projecteren | parameter | |
| categorie | Serie motoren | Permanente magneetmotor |
| Totale afmetingen (mm) | 2400*1230*1550 | 2400*1230*1550 |
| Aantal passagiers | 3 | 3 |
| Voertuigmassa inclusief batterij (kg) | Minder dan of gelijk aan 420 | Minder dan of gelijk aan 420 |
| Maximale kilometerstand (km) | 110 (zomer)/80 (winter) | 130 (zomer)/100 winter) |
| Maximale snelheid (km/u) | ||
| Minimale draaicirkel (mm) | ||
| Maximale helling ( procent ) | 5 | 5 |
| Voedingssysteem (v) | 48v 100AH | 48v 100AH |
| Baterij type | Lood zuur batterij | Lood zuur batterij |
| Motortype | DC-serie motor | Borstelloze motor met permanente magneet |
| Motorvermogen (w) | ||
Populaire tags: driewielige motor trike lading, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop










