





Dieselmotor gemotoriseerde truk driewieler
Onze vice-president technologie is afgestudeerd aan het Beijing Institute of Technology en is de eerste auto-ingenieur in China. Zijn ontwerpconcept is geavanceerd, hij heeft meer dan 20 jaar in de industrie gewerkt en veel technische ingenieurs werken al meer dan 15 jaar in deze industrie.
Onze toeleveringsketen is rijker, de aankoopprijs is uitstekend en het verkoopvolume is het grootst in Chongqing, dus de prijs die door de leverancier wordt gegeven, is lager. De meeste van onze producten zijn uniek en ongeacht het product hebben we patenten aangevraagd. Voor onze klanten bieden we alle middelenondersteuning, inclusief de meeste kernproducten, en bieden we het meest perfecte marketingplan.









Het bedrijf investeert elk jaar miljoenen dollars om de kwaliteit van bestaande producten te verbeteren en onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten uit te voeren. Toegewijd aan het creëren en produceren van motorproducten die klanten met vertrouwen kunnen gebruiken. Het bedrijf heeft 550 medewerkers, waaronder meer dan 50 uitstekende ingenieurs in de industrie, die allemaal meer dan 8 jaar ervaring hebben. De technisch directeur is de eerste lichting autoreparatie-afgestudeerden van de University of Science and Technology Beijing en heeft meer dan 20 jaar ervaring in het vervaardigen van autochassis. De persoon die als eerste driewielerchassis met creativiteit produceerde, is ook een leider in de hele industrie, en een aantal patenten die door het bedrijf zijn ontwikkeld, zijn industriebenchmarks geworden. Het hele technische team komt uit de motorindustrie, heeft vele jaren ervaring en is afgestudeerd aan verschillende wetenschappelijke universiteiten. Het concept is geavanceerd en pragmatisch.
| item | waarde |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 201 - 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Productnaam | Cargo driewieler |
| Kleur | rood |
| Motor | Watergekoeld |
| Brandstoftype | Diesel olie |
| Maximale snelheid | 65 km/u |
| Band | 5.00-12 |
| Afmetingen laadbak | 1.8*1.2m |
| Rem | Trommelrem |
| Laadcapaciteit | 800kg |
| Achteras | Semi-drijvend |
Populaire tags: dieselmotor gemotoriseerde truk driewieler, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop












