Cargo driewieler gesloten doos riksja met voorste cabine express voedsel levering vracht driewieler









(1) Alle caravans nemen gesoldeerde radiatoren van autostructuur aan, die een goed warmteafvoereffect hebben. Tegelijkertijd worden extra watertanks toegevoegd om de capaciteit van de watertank te vergroten.
(2) Beide 80W-ventilatormotoren hebben een hoog vermogen en een goed warmteafvoereffect, wat de levensduur van de motor aanzienlijk verlengt.
(3) Het algehele frame van de autostructuur heeft een betere integriteit, sterker draagvermogen, eenvoudig en mooi, en gemakkelijk onderhoud van de motor (sommige modellen hebben groefversterking in de langsbalk), geen laspunten aan de onderkant van de longitudinale straal, en geen extra balken, het is niet alleen handig voor onderhoud, maar vermijdt ook de spanning en lasdefecten veroorzaakt door lassen, en zorgt ervoor dat het frame niet zal breken.
(4) Versterkt ontwerp van caravankop:
A. Het verbindende deel van de stijgbuis neemt een hoepel aan om het lassen te versterken.
B. De hoofdstraalbuis is 80*80*5 verdikte en verdikte rechthoekige buis.
C. Het onderste uiteinde van de hoofdleiding en het frame hebben een versterkte composietstructuur.
(5) Dubbel schokabsorptiesysteem voor en achter motor
(6) Alle caravans van het handvattype gebruiken versnellingshendels met kogelkop;
(7) Brandstoftank van verdikte verzinkte plaat met standaard horizontale stabilisatorstang.
Tegelijkertijd zet het bedrijf zich ook in voor onderzoek en ontwikkeling, productie en toepassing van nieuwe en milieuvriendelijke energiebesparende voertuigen.
1. Driewielige motorfietsen uit de Afrika-serie: Q3, Prince Edward, Prince II, enz.
2. Zuid-Amerikaanse modellen: eenvoudige dubbele lamploods, Q8, Dayangshen nr. 2, enz.
3. Seriemodellen in Zuidoost-Azië: Prins I, Wuyang, volledig gesloten bus, enz.
4. Soorten speciale voertuigen: watertankwagens, vuilniswagens, bestelwagens, ambulances, enz.
5. Driewielige motorfietsen zijn basistransportvoertuigen en zijn geschikt voor gebruik in barre klimatologische omgevingen zoals landelijke wegen, kolenmijnen, bossen, sneeuw en bergen. In vergelijking met auto's zijn driewielige motorfietsen goedkoper en hebben ze een breder scala aan toepassingen. Autorijden is makkelijker.
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Gesloten |
| Certificering | CCC, ISO9001: |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | & gt; 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 3.0*15*1.4m |
| Productnaam | Cargo driewieler |
| Kleur | op maat gemaakt |
| Motor | 250cc,LUCHTkoeling |
| Achteras | Dongba semi-drijvende Changan 220-strand achteras |
| Cabine | Semi-cabine, ijzermateriaal |
| Schokdemper vooraan | 06 |
| Achterste lentebladeren | 5+2 |
| Achterrem | hydraulisch |
| Voor/Achterband | 5.0-12 |
| Afmetingen laadbak | 1.7*1.25*1.3m |
Populaire tags: express driewieler voor voedselbezorging, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop












