Gemaakt in China zware belasting kracht superieure kwaliteit en concurrerende prijs 250cc vracht driewieler gemotoriseerde driewieler hydraulische dump vracht Gemotoriseerde driewieler;








Gemaakt in China zware belasting kracht superieure kwaliteit en concurrerende prijs 250cc vracht driewieler gemotoriseerde driewieler hydraulische dump vracht Gemotoriseerde driewieler;
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | CCC |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 151 - 200cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | CHO |
| Maat | 3500*1400*1500mm |
| Productnaam | Driewielige driewieler |
| Kleur | op maat gemaakt |
| Motor type | Enkele Cyclinder 4-takt |
| Motor | 150/200cc/250cc/300cc |
| Band | 5.00-12 |
| Afmetingen laadbak | 2200*1400 mm |
| Laadcapaciteit | 1000kg-2000KG |
| Rem | Trommelrem |
| maximale snelheid | 65 km/u |
| Brandstoftype | Benzine Benzine |
Populaire tags: hydraulische dump cargo gemotoriseerde driewieler, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop














