DAYANG watertanker driewieler Verplaatsing 200CC/250CC/300CC capaciteit 1000L 1600L Sprinkler driewieler Fire driewieler Benzinemotor watertank Driewieler






DAYANG watertanker driewieler Verplaatsing 200CC/250CC/300CC capaciteit 1000L 1600L Sprinkler driewieler Fire driewieler Benzinemotor watertank Driewieler
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 201 - 250cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 3.5m*1.5m*1.45m |
| Productnaam | watertanker driewieler |
| Kleur | Geel |
| Motor | 200 250 300cc waterkoeling |
| Chassis | 50*100 |
| Achteras | Middelhoge snelheid booster-trommel 220 |
| Achterste veerbladen | 5+2 |
| Achterrem | hydraulisch |
| Wieltype: | Vijf |
| Voor/Achterband | 5.00-12/5.00-12 |
| schokdemper | 09 schokdemper |
Populaire tags: benzinemotor watertank driewieler, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop













