
boerderij carguero motocarro triporteur
Naam van het product: India Bajaj Auto-riksja te koop Moto Bajaj Taxi Passenger Driewieler Benzine, Driewieler voor kinderen
1). Aangedreven door 250cc waterkoelmotor met stabiele prestaties, krachtiger en laag uitvalpercentage.
2). Motorvermogen kan worden gekozen: 150cc/200cc/250cc/300cc/350cc
3). Sterke voorschok, beter schokabsorberend effect
4). Sterke laadbak, zwaar laadvermogen
5). Bescherm de chauffeur en de lading met canvas voor de bestuurderscabine en de laadbak tegen regen en stof
6). China top1 elektroforese en verftechnologie
7). OEM is beschikbaar
8). 24 voor en na verkoop professionele service

De acht ontwerpoptimalisaties
1. Het ontwerp van de originele chassisstructuur is redelijker, sterker, duurzamer, waardoor de veiligheid van het voertuig hoger wordt
2. De motor heeft een veerverbinding, die comfortabeler en gemakkelijker te vervangen is
3. Accubak kan worden geïnstalleerd van 18A tot 32A, en kan naar believen worden vervangen, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken en handig kunt zijn
4. Met armleuning en gereedschapskist om gemakkelijk mee te nemen
5. Met naverbrandermechanisme om het beklimmen van lading gemakkelijker te maken
6. De driewieler is verdikt en gelast door robot plus handmatig lassen, waardoor de algehele sterkte sterker wordt
7. Het wielbasisontwerp is redelijker om ongevallen onder de beladingstoestand te voorkomen
8. Klassiek uiterlijk, nieuwe matching, betere prestaties, duurzame, veilige escorte, bespaar zorgen en moeite.
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| item | waarde |
| Brandstof tank capaciteit | 10-20L |
| Passagiers | 1 |
| Remsysteem | Voortrommel plus achtertrommel |
| Bandenmaat | 5.00-12 |
| Ledig gewicht | 400-500kg |
| Maximum snelheid | 30-50Km/u |
| Laadvermogen | Groter dan of gelijk aan 400 kg |
| Rang vermogen | 10-15 diploma |
| Gebruik voor | Lading |
| Type rijden | Gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Openen |
| Stroom | 200 - 250W |
| Spanning | 48V |
| Verplaatsing | 111 - 150cc |
| Merknaam | CQSP |
| Plaats van herkomst | China |
| Tsjoengking | |
| Maat | 2000 * 1350 mm |
| Certificering | PUNT |
| Motor | 150CC, luchtgekoeld |
| Lading | 1.7m*1.25m |
| Accu | 12V9Ah |
| Stroom | > 800W |
| Kleur | Aangepast |

Driewieler verkoopmodel
Trouwens, DAYANG zal een binnenlands uiterst professioneel en ervaren strategiebureau verenigen om de traditionele verkoopmethoden voor driewielers, het mobiele internet met deeleconomie te combineren om "Distributeurs VCCP verkoopprestaties toenemend model" te maken. om een deal te sluiten, van het vergroten van het aantal klanten tot een goede verspreiding van feedback, om de eindverkoopconcurrentie volledig te verbeteren, vrienden!
Populaire tags: 1000cc driewielige motorboerderij, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop









