DAYANG fabriek directe verkoop Starlight eenvoudige schuur Cargo driewieler 3 wielen motorfiets hoge kwaliteit gemaakt in China Kleine en lichte driewieler voor volwassenen








DAYANG fabriek directe verkoop Starlight eenvoudige schuur Cargo driewieler 3 wielen motorfiets hoge kwaliteit gemaakt in China Kleine en lichte driewieler voor volwassenen
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12v |
| Verplaatsing | 151 - 200cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 300cm*110cm*120cm |
| Kleur | rood |
| Productnaam | Sterrenlicht met schuur |
| Motor | 150CC |
| Motor type | Luchtgekoelde motor |
| Laadcapaciteit | 600-800kg |
| Bandenmaat | 4.00-12 |
| Accu | 12V9A |
| bladveer | bladveer |
| Afmetingen laadbak | 1.5*1.1m |
| Verzending | zee |
Populaire tags: kleine en lichte driewieler voor volwassenen, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop














