DY-P1 Luchtgekoelde motor gemotoriseerde driewieler 150cc 175cc 200cc zeildoek bakfiets met zonnedak Semi cabine Driewielige lading motorfiets met dak









DY-P1 Luchtgekoelde motor gemotoriseerde driewieler 150cc 175cc 200cc zeildoek bakfiets met zonnedak Semi cabine Driewielige lading motorfiets met dak
| item | waarde |
| Gebruik voor | Lading |
| Rijtype: | gemotoriseerd |
| Lichaamstype | Open |
| Certificering | ISO 9001 |
| Stroom | & gt; 800W |
| Spanning | 12V |
| Verplaatsing | 111 - 150cc |
| Merknaam | DAYANG |
| Plaats van herkomst | Chongqing, China |
| Maat | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Productnaam | Cargo driewieler |
| Kleur | rood |
| Motor | 150cc luchtgekoeld |
| chassis | 40*80 |
| Afmetingen laadbak | 1.8m*1.3m |
| schokdemper | 50 |
| Band | 4.50-12 |
| Wiel | 3 wiel |
| Brandstof | Gaoline |
| Accu | 9A |
Populaire tags: driewielige vrachtmotorfiets met dak, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, hoge kwaliteit, te koop













